Doğum Haritası Analizi Nedir?

 

     Doğum Haritası Nedir?

Doğum haritası analizi kişilerin karakterlerini ortaya koyan, doğdukları anda gökyüzünde gezegenlerin dizilimini gösteren ve etkilerini ortaya koyan bilimsel bir astroloji yöntemidir. Bir kişinin sanatçı ruhlu olup olmadığı, suç işlemeye meyilli olup olmadığı, cinsel kimliği, hayatta başarılı olacağı alanları, üstün zekalı olup olmadığı, spora mı yoksa siyasete mi ilgisinin olup olmadığı doğum haritasında yani Natal haritasında saklıdır.

Doğum haritaları, insanların doğduğu anda gezegenlerin dünya üzerindeki etkisini gösterir. Bilimsel verilere dayanmakta olup dünyaya gelen her kişinin doğum haritası parmak izi gibi ayrı ayrıdır. İçinde birden fazla parametreyi barındıran bu özel çalışmayı herkes yapamayacağı gibi bir uzmandan yardım almak en doğru tercihtir.

Doğum Haritası Analizi İle Neler Öğrenebilirsiniz?

– Kişisel becerilerinizi geliştirebilir, gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.
– Natal haritanızda yer alan gezegenlerin konumlarına ve etkilerine kendinize bir yol haritası çizebilir, hedeflerinizi yönlendirebilirsiniz.
– Gökyüzünün etkisi ile kendinizi çok daha iyi tanıyabilir ve çevrenize tanıtabilirsiniz.
– İş ve kariyer hedeflerinizi belirleyebilir, amaçlarınıza yönelik hangi adımları atmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.
– Hayatınız ile ilgili doğru zamanı ve yeri tespit edebilirsiniz.
– Duygusal hayatınızı yönlendirebilir, duygusal bağ kurduğunuz insanlarla iletişiminizi yönetebilirsiniz.
– Eğer bir ilişki içindeyseniz sevgiliniz ya da eşinizle uyumunuzu öğrenebilir, ilişkisi olmayan biriyseniz nasıl biri ile beraber olursanız mutlu olabileceğinize dair verileri elde edebilirsiniz.

Doğum Haritası Analizi İçin Gerekli Veriler

– Adınız, soyadınız ve doğum tarihiniz (gün-ay-yıl)
– Doğum saatiniz
– Doğum yeriniz

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5, rated)
Loading...

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir