3 Boyutlu Paint Geliyor

Paint , bilgisayar kullanıcılarının en zor zamanlarında imdadına yetişen, basit ama bir o kadar da kullanışlı bir program. Yılların eskitemediği ve halen oldukça yüksek kullanım oranlarına sahip olan Paint büyük bir değişimin eşiğinde. Microsoft , onlarca yılın ardından Paint ve PowerPoint uygulamalarını geliştirmek için kolları sıvadı. 3 boyutlu kullanım özellikleri ile yeni Paint’in yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

windows-3d-paint

Yeni Paint uygulamasının en ilgi çekici yanı 3D nesneler üzerinde düzenlemeler yapılabiliyor olması. 3 boyutlu görüntü gibi detaylı bir alanı basit bir arayüzle kullanıma sunmuş olması oldukça önemli. Magic Selection Tool isimli araç sayesinde herhangi bir fotoğraftan istenilen nesne kolaylıkla seçilip uygulamaya alınabiliyor. Ayrıca uygulama 3 boyutlu yazıcılarla da uyumlu çalışıyor. Windows mağazasında yayınlanan uygulamayı şuan da sadece test kullanıcıları kullanabiliyor. Aşağıda tanıtım videosunuda izleyebileceğiniz 3D Paint teknoloji dünyasında ses getireceğe benziyor.

 

 

Kaydet

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5, rated)
Loading...

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir